menu-slides

slides_code

Τρίτη 18 Νοεμβρίου 2014

9η Αγ. ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 2-7 (Video Αγώνα)

Παρακολουθήστε το βίντεο του αγώνα όπου η ομάδα μας γνώρισε ίσως την μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία της. Η Ανάληψη ήταν αδύνατο να αντισταθεί με 10 παίκτες απο το 9' λεπτό , παρολο αυτά το πάλεψε και κατάφερε να πετύχει την ισοφάριση.
Δύο λεπτά πριν την λήξη του ημιχρόνου ήρθε το 1-2 και καταρράκωσε το ηθικό των παικτών.
Στο Β μέρος μέσα σε 10 λεπτά η Δόξα σημείωσε άλλα 3 γκολ μιας και δεν υπήρχε πλέον ψυχική δύναμη στους παίκτες μας.
Η συνέχεια στο βίντεο...

Η ήττα αυτή έφερε και εξελίξεις στην ομάδα μιας και ο προπονητής μας Ζαφείρης Λατσούδης και η βοηθός του Μαρία Κουνάλη υπέβαλαν την παραίτηση τους.
Το aoanalipsis.blogspot.gr  τους ευχαριστεί θερμά για όλα όσα πρόσφεραν στην ομάδα τα τελευταία χρόνια, αλλά προ πάντως για την αγάπη του έδειξαν στην ομάδα (δεν είναι η επίσημη ανακοίνωση του Δ.Σ αλλά του Blog) .

Η Ανάληψη θα βγει πιο δυνατή απο αυτήν την συγκυρία και θα παλέψει για το καλύτερο τόσο στην ανδρικό αλλά και στο γυναικείο τμήμα!

Πάμε δυνατά στο επόμενο με ΠΑΝΟΜ στα Μάλια!